k   y
TERMINOLOGJI      TË REJA      SHKRIME      THËNIE      FORUM      DIJENI

Tiranë: Presidenti turk kërkon largimin e...

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, nga përurimi i xhamisë së Namazgjasë ka bërë deklarata të...

Tiranë: Hoxha i akuzuar për terrorizëm:...

Gerti Pashja akuzohet nga Prokuroria për veprat penale “Rekrutim i personave për kryerjen e veprave...

Tiranë: Presidenti i Turqisë vendos gurin e...

“I lutemi Zotit që kjo xhami të përfundojë sa më shpejt. Dëshirojmë që të gjitha faljet që do të...

Shërbimet Sekrete në Kosovë kishin...

Mediat kosovare kanë publikuar të dhëna nga Agjencia Kombëtare e Inteligjencës në Kosovë për...

Prishtinë: Emiratet do të financojnë...

Në Republikën e Kosovës do të ngrihen 8 xhami me fondet e Emirateve të Bashkuara Arabe, nën...

Erdogan inauguron në Tiranë xhaminë më të...

“Dhuratë e popullit turk për vëllezërit e tij shqiptarë” Presidenca Turke e Çështjeve Fetare do të...

Xhamia e Tiranës, Erdogan, Nishani dhe Rama...

Data 13 maj do të mbledhë bashkë në Tiranë, Presidentin turk, Erdoğan, Presidentin e Shqipërisë,...

Tiranë: Hapet gropa e themeleve për xhaminë...

TIRANE– “Gazeta Shqiptare” sjell disa foto ku duket faza deri në të cilën kanë arritur punimet për...

Shkup: Uzurpohet organizata islamike "...

Rreth 50 persona kanë hyrë me forcë, këtë të hënë, në selinë e Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni...

MPJ ftohet në takimin e "Konferencës...

Sesioni i 42 i ministrave të Jashtëm të vendeve anëtare të Organizatës për Bashkëpunimin Islamik do...

Pogradec: Islamikët dhe ZMD provokim kundër...

Një 16-vjeçare anëtare e OJF-së "Komuniteti Mysliman i Shqipërisë", e mbuluar me ferexhe, nga...

Rama: "Vizita e Atit të Shenjtë...

TIRANË – Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar vizitën e Papa Françeskut në Tiranë si një mundësi ku...

Prokuroria zbardh rolet e të akuzuarve: “...

Gjykata për Krimet e Rënda çeli dje shqyrtimin gjyqësor të dosjes me nëntë të pandehur, të akuzuar...

Rinas: Arrestohet organizatori i rekrutimeve...

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit me strukturat e specializuara në Luftën kundër...

Tiranë: "Kisha Katolike" bën...

Kisha Katolike në kuadër të zgjedhjeve vendore 2015 ka publikuar një qarkore. Ajo i bën thirrje...

Shqipja, sfida e papërmbushur e Janullatosit...

Ortodoksët e Shqipërisë dhe roli i tyre në shtetndërtimin e Shqipërisë, u trajtua këtë të hënë në...
Terminologji | Të reja | Shkrime | Thënie | Forum | Dijeni

 Redaksia: kontakt@ateistët.com
 Dega Ateistët / Vargmal © 2001-2019