k   y
TERMINOLOGJI      TË REJA      SHKRIME      THËNIE      FORUM      DIJENI

Tiranë: Dëshmitari nga Siria: Jam trajnuar...

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda, këtë të martë ka dëshmuar Edmond Spataraku, njeri prej...

Pejë: Banorët kundërshtojnë ndërtimin e...

Banorët e fshatit Vitomiricë të Pejës janë ngritur në këmbë për të ndërprerë punimet e nisura pa...

Fred Abrahams: Hyrja e Shqipërisë në "...

Nga fundi i vitit 1992, Shqipëria ishte angazhuar plotësisht ndaj Perëndimit, dhe në veçanti ndaj...

Tiranë: Kisha do të zëvendësohet me pallate...

Një konflikt i nisur për një sipërfaqe toke në zonën e “Don Boskos” në kryeqytet, ka shqetësuar së...

Tiranë: SHISH-i kërkon agjentë antiterrorizëm

Mbajtja nën vëzhgim e elementëve ekstremistë si dhe lufta kundër celulave terroriste ka detyruar...

Tiranë: MPB kërkon strategji kundër...

Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri, tha të mërkurën se për të luftuar ekstremizmin fetar dhe atë të...

Plani për lirimin e 2 vrasësve nga grupi i...

Nëse Bedri Krasniqi e Burim Basha do të arrinin të dilnin nga Burgu i Sigurisë së Lartë në Gërdofc...

Imamët në gjykatë, Rrëfen dëshmitari Zamir...

3 dëshmitarë të Prokurorisë së Krimeve të Rënda kanë dëshmuar në sallën e gjyqit kundër 9 imamëve...

Strategjia Ushtarake: Shqipëria, e rrezikuar...

Në dokumentin e Strategjisë Ushtarake të Shqipërisë që është depozituar tashmë në Kuvend, ekspertët...

Maliq: PS fut pastorin ungjillor në fushatën...

Fushata “rekruton” përfaqësuesit e fesë. “Panorama” shkruan sot se rasti i pazakontë është...

Tiranë: PS premton park të "harmonisë...

“Një park unik në botë në qendër të kryeqytetit. Parku i harmonisë fetare ku do të jenë të gjithë...

Tahiri: Askush nuk është imun nga rreziku i...

TIRANE- Është mbledhur sot në Tiranë ministriali rajonal në luftën kundër terrorizmit. Ministri i...

Siri: ISIS-i ekzekuton shqiptarin që kërkoi...

Shqiptari Ervin Hasanaj është ekzekutuar nga xhihadistët pasi nuk pranoi të luftonte më në Siri. I...

Prishtinë: 11 individë dhe 50 organizata...

Njëmbëdhjetë persona dhe pesëdhjetë organizata joqeveritare kanë përgjegjësinë kryesore për...

Berat: Kreu i komuniteti bektashi, Edmond...

BERAT- Këshilli i Qarkut të Beratit i ka akorduar Kryegjyshit botëror të bektashinjve, Baba Mondit...

Inskenimi me vjershën e vajzës shqiptare për...

Ka shkaktuar shumë bujë poezia që një vajzë recitoi para ciftit Erdogan në Kalanë e Prezës. Poezia...
Terminologji | Të reja | Shkrime | Thënie | Forum | Dijeni

 Redaksia: kontakt@ateistët.com
 Dega Ateistët / Vargmal © 2001-2019