k   y
TERMINOLOGJI      TË REJA      SHKRIME      THËNIE      FORUM      DIJENI

Lazarat: Një grup i armatosur, me...

Të paktën 400 forca policie, duke përfshirë efektivë të RENEA-s dhe të Forcave të Ndërhyrjes së...

Prishtinë: Policia bastis pesë OJQ islamike...

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës në bashkëpunim me Policinë e shtetit sot kanë bastisur...

Tiranë: Gjyqi për "xhihadistët",...

"Jam krenar që djali im ka rënë shehid." - Kështu e ka nisur dëshminë e tij në Gjykatën e Krimeve...

Shkup: Biznesi me fenë, hoxhallarët kthehen...

Me fillimin e muajit të ngrënies me orar të caktuar për islamikët, një pjesë e madhe e hoxhallarëve...

Kukës: Arrestohet 32-vjeçari, për lidhje me...

Policia e Kukësit ka arrestuar Likajes Alidinit. 32-vjeçari dyshohet se është pjesë e një rrjeti...

Prishtinë: Kreu i BIK-ut nuk e quan dot...

Drejtuesi i organizatës joqeveritare "Bashkësia Islame e Kosovës", ka vijuar me shtrembërimin e...

Prishtinë: Kreu i BIK-ut nuk përgjigjet për...

Kreu i organizatës "Bashkësia Islame e Kosovës", Naim Tërnava, nuk ka dashur t’i komentojë...

Prishtinë: SKANDAL, kreu i BIK-ut, Naim...

Kreu i organizatës "Bashkësia Islame e Kosovës", Naim Tërnava, ka bërë disa deklarata fyese për...

Tiranë: Gjyqi ndaj hoxhallarëve, i pandehuri...

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është mbajtur ditën e sotme seanca e radhës ndaj imamëve, ku janë...

Tiranë: Hoxhallarët e KMSH-së janë përfshirë...

Akuza të ashpra nga hoxhallarët për përfshirje të organizatës "Komuniteti Mysliman i Shqipërisë" në...

Prizren: BIK-u pezullon për 1 vit hoxhën për...

Hoxha nga Prizreni, Irfan Salihu i cili pati deklaruar se gjatë viti 1445 Kosova popullohej me...

Gjilan: "Së pari duhet me i zbatu...

“O baba i jem o vallahi nuk është puna që unë s’po dua me ardhur, po çështja është se më së pari...

Farkë: PS fut hoxhë në fushatën e zgjedhjeve...

Feja nuk ishte përfshirë deri tani në fushatën elektorale. Edhe ajo që nuk kishte ndodhur deri tani...

Pejë: Ndërpritet ndërtimi i xhamisë mbi...

Punimet e ndërtimit të xhamisë së re në Vitomiricë të Pejës janë ndalur. Banorët po kundërshtojnë...

Shkup: Turqit ndërtojnë xhami për BFI-në për...

Në konferencën për media të mbajtur sot në "Qendrën Nacionale Konservatore", në prezencën e...

Tiranë: KESH-i padit organizatën "Kisha...

KESH ka nisur betejën ligjore ndaj gjithë institucioneve dhe kompanive në vend, që janë debitorë...
Terminologji | Të reja | Shkrime | Thënie | Forum | Dijeni

 Redaksia: kontakt@ateistët.com
 Dega Ateistët / Vargmal © 2001-2019